Меню блогу

Доброго дня всім небайдужим до питань бібліотечних!

На цій сторінці я хочу поставити крапки над "і" та пояснити: чому, для кого і про що? цей блог.

Питання 1. Чому?

Або ж, для чого, власне, було створено цей блог?
Причини три:
  1. Нещодавно відбувся навчальний візит українських бібліотекарів до Латвії. Серед 15 щасливиць з усієї України, яких відібрали організатори програми "Лідерство" для молодих бібліотекарів — програма "Бібліоміст" та Творчий центр ТЦК, — опинилася і я, Ваша покірна слуга. Як всім добре відомо, за задоволення потрібно платити. У цьому випадку інтелектуальними зусиллями з поширення побачених в Латвії бібліотечних інновацій. Отож, блог, який Ви зараз читаєте, є таким віртуальним майданчиком для поширення прогресивного латвійського досвіду.
  2. Методична робота сьогодні, якщо спеціаліст дійсно хоче бути ефективним радником і консультантом, має вийти за межі традиційно-офіційних форм і форматів. Ми маємо більше спілкуватися у неформальному співтоваристві, частіше висловлювати власну думку, поширювати корисну інформацію всіма доступними інструментами. Сподіваюся, цей блог стане одним з інструментів професійної комунікації.
  3. Цей блог є також способом задоволення власних інтелектуальних амбіцій. Бо писати я люблю. А ще люблю ділитися враженнями, думками та ідеями. Люблю аналізувати та робити власні висновки. Тому цей блог має на меті всі окреслені вище дії. 

Питання 2. Для кого?

Складне завдання — окреслити свою цільову аудиторію.
Особливо тоді, коли хочеш бути універсальним і подобатися всім. Але, добре розуміючи, що це неможливо, будемо вважати, що цей блог призначається всім, хто цікавиться питанням, як виживає бібліотека в сучасному інформаційному світі?
Всім, хто цікавиться бібліотечними трендами, ратує за сучасні бібліотеки, шукає натхнення для власних проектів і навіть зловтішається з наших проблем :)

Питання 3. Про що?

Тепер можете сміливо питати: в чому сила, брате? Я сестра, але все одно відповім. Сила в концепції.
А вона в цього блогу така: тут будуть зібрані "вершки", "найсмачніше" зі світу бібліотечної кухні. 
Для мене особисто сучасні бібліотекарі є шеф-кухарями інформаційного світу. Бо вони готують та подають найкориснішу інформацію у найапетитнішому вигляді. Вони вигадують поживні для розвитку громади рецепти.
Сьогодні бібліотека — це одночасно "Пекельна кухня" ідей, фуршет проектів і шведський стіл інновацій.
Саме про такі бібліотечні "смаколики" буде йти мова. І не бійтеся: від них не набирають ваги.
Тож, смачного Вам читання! 

Немає коментарів:

Дописати коментар